ECHIPAMENTE PENTRU TREABĂ. SOLUȚII PENTRU VIAȚĂ.Ai un proiect? Hai să-l pregătim ↗

Set discuri debitoare din oxid de aluminiu, 22mm, 10 buc, Proxxon 28808

lei29.01

Discuri executate din oxid de aluminiu armat. Penru aliaje de metal, otel inoxidabil si standard, metale neferoase si chiar lemn si plastic.Contine axul de prindere.Date tehniceNumar model28808Diametru maxim exterior disc22 mmGrosime disc0.8 mmDiametru prindere1.8 mmDiametru ax arbore prindere2.35 mmTuratia maxima20.000

53 în stoc

Descriere

Discuri executate din oxid de aluminiu armat.
Penru aliaje de metal, otel inoxidabil si standard, metale neferoase si chiar lemn si plastic.

Contine axul de prindere.

Date tehnice

Numar model 28808
Diametru maxim exterior disc 22 mm
Grosime disc 0.8 mm
Diametru prindere 1.8 mm
Diametru ax arbore prindere 2.35 mm
Turatia maxima 20.000 rpm

Conținut pachet

Set de 10 buc.
Contine axul de prindere

Informații suplimentare

Greutate 0.02866006 livre
Cod producător

28808

EAN

4006274288089

Gamă

Proxxon Micromot

Diametru maxim exterior disc

22 mm

Grosime disc

0.8 mm

Diametru prindere

1.8 mm

Diametru ax arbore prindere

2.35 mm

Turatia maxima

20.000 rpm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Set discuri debitoare din oxid de aluminiu, 22mm, 10 buc, Proxxon 28808”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ASISTENT UTILERO