ECHIPAMENTE PENTRU TREABĂ. SOLUȚII PENTRU VIAȚĂ.Ai un proiect? Hai să-l pregătim ↗

Set 20 discuri din oxid de aluminiu, 38mm, Proxxon 28819

lei66.74

Discuri executate din oxid de aluminiu armat. Pentru aliaje de metal, otel inoxidabil si standard, metale neferoase si chiar lemn si plastic.Date tehniceNumar model28819Diametru maxim exterior disc38 mmGrosime disc1.0 mmDiametru prindere1.8 mmTuratia optima40.000 rpmConținut pachetSet de 20 buc. Axul de

26 în stoc

Descriere

Discuri executate din oxid de aluminiu armat.

Pentru aliaje de metal, otel inoxidabil si standard, metale neferoase si chiar lemn si plastic.

Date tehnice

Numar model 28819
Diametru maxim exterior disc 38 mm
Grosime disc 1.0 mm
Diametru prindere 1.8 mm
Turatia optima 40.000 rpm

Conținut pachet

Set de 20 buc.
Axul de prindere se achizitioneaza separat.

Informații suplimentare

Greutate 0.09700328 livre
Cod producător

28819

EAN

4006274288195

Gamă

Proxxon Micromot

Diametru maxim exterior disc

38 mm

Grosime disc

1.0 mm

Diametru prindere

1.8 mm

Turatia optima

40.000 rpm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Set 20 discuri din oxid de aluminiu, 38mm, Proxxon 28819”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ASISTENT UTILERO