ECHIPAMENTE PENTRU TREABĂ. SOLUȚII PENTRU VIAȚĂ.Ai un proiect? Hai să-l pregătim ↗

Discuri cu partea activa din carbura de siliciu, Proxxon 28304 Ø22,0mm

lei34.89

Pentru polizare stationara sau mobila, ascutire, debavurare sau finisare a diferitelor metale sau materiale.Date tehniceNumar model28304Diametru22 mmGrosime3 mmDiametru ax prindere2.35 mmTuratia optima2.000 rpmTuratia maxima30.000 rpmConținut pachetZece bucati in set. Contine un arbore de prindere.

42 în stoc

Descriere

Pentru polizare stationara sau mobila, ascutire, debavurare sau finisare a diferitelor metale sau materiale.

Date tehnice

Numar model 28304
Diametru 22 mm
Grosime 3 mm
Diametru ax prindere 2.35 mm
Turatia optima 2.000 rpm
Turatia maxima 30.000 rpm

Conținut pachet

Zece bucati in set.
Contine un arbore de prindere.

Informații suplimentare

Greutate 0.12345872 livre
Cod producător

28304

EAN

4006274283046

Gamă

Proxxon Micromot

Diametru

22 mm

Grosime

3 mm

Diametru ax prindere

2.35 mm

Turatia optima

2.000 rpm

Turatia maxima

30.000 rpm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Discuri cu partea activa din carbura de siliciu, Proxxon 28304 Ø22,0mm”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ASISTENT UTILERO