ECHIPAMENTE PENTRU TREABĂ. SOLUȚII PENTRU VIAȚĂ.Ai un proiect? Hai să-l pregătim ↗

Discuri cu partea activa din corindon, Proxxon 28302 Ø22mm

lei29.98

Pentru polizare stationara sau mobila, ascutire, debavurare sau finisare a diferitelor metale sau materialeDate tehniceNumar model28302Diametru22 mmGrosime3 mmDiametru ax prindere2.35 mmTuratia optima20.000 rpmTuratia maxima30.000 rpmConținut pachetZece bucati in set. Contine un arbore de prindere.

16 în stoc

Descriere

Pentru polizare stationara sau mobila, ascutire, debavurare sau finisare a diferitelor metale sau materiale

Date tehnice

Numar model 28302
Diametru 22 mm
Grosime 3 mm
Diametru ax prindere 2.35 mm
Turatia optima 20.000 rpm
Turatia maxima 30.000 rpm

Conținut pachet

Zece bucati in set.
Contine un arbore de prindere.

Informații suplimentare

Greutate 0.08157094 livre
Cod producător

28302

EAN

4006274283022

Gamă

Proxxon Micromot

Diametru

22 mm

Grosime

3 mm

Diametru ax prindere

2.35 mm

Turatia optima

20.000 rpm

Turatia maxima

30.000 rpm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Discuri cu partea activa din corindon, Proxxon 28302 Ø22mm”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ASISTENT UTILERO