ECHIPAMENTE PENTRU TREABĂ. SOLUȚII PENTRU VIAȚĂ.Ai un proiect? Hai să-l pregătim ↗

Disc de schimb pentru MICRO Cutter MIC, Proxxon 28652

lei70.94

Confectionat din otel special ( pentru arcuri ) cu o duritate de 55 HRC.Date tehniceNumar model28652Diametru maxim exterior disc23 mmGrosime disc0.3 mmDiametru ax prindere2.6 mmNumar dinti108Turatia optima15.000 rpmTuratia maxima20.000 rpmDuritate55 HRC

5 în stoc

Descriere

Confectionat din otel special ( pentru arcuri ) cu o duritate de 55 HRC.

Date tehnice

Numar model 28652
Diametru maxim exterior disc 23 mm
Grosime disc 0.3 mm
Diametru ax prindere 2.6 mm
Numar dinti 108
Turatia optima 15.000 rpm
Turatia maxima 20.000 rpm
Duritate 55 HRC

Informații suplimentare

Greutate 0.01322772 livre
Cod producător

28652

EAN

4006274286528

Gamă

Proxxon Micromot

Diametru maxim exterior disc

23 mm

Grosime disc

0.3 mm

Diametru ax prindere

2.6 mm

Numar dinti

108

Turatia optima

15.000 rpm

Turatia maxima

20.000 rpm

Duritate

55 HRC

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Disc de schimb pentru MICRO Cutter MIC, Proxxon 28652”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ASISTENT UTILERO