ECHIPAMENTE PENTRU TREABĂ. SOLUȚII PENTRU VIAȚĂ.Ai un proiect? Hai să-l pregătim ↗

Disc debitor HSS, Proxxon 28020, 50mm, 100 dinti

lei63.83

Disc debitor din otel special (HSS) pentru taieturi de precizie.Potrivit pentru metale neferoase, plastic, lemn.Date tehniceNumar model28020Diametru maxim exterior disc50 mmGrosime disc0.56 mmDiametru prindere10 mmNumar dinti100Viteza optima4.500 rpmViteza maxima8.000 rpm

81 în stoc

Descriere

Disc debitor din otel special (HSS) pentru taieturi de precizie.

Potrivit pentru metale neferoase, plastic, lemn.

Date tehnice

Numar model 28020
Diametru maxim exterior disc 50 mm
Grosime disc 0.56 mm
Diametru prindere 10 mm
Numar dinti 100
Viteza optima 4.500 rpm
Viteza maxima 8.000 rpm

Informații suplimentare

Greutate 0.0330693 livre
Cod producător

28020

EAN

4006274280205

Gamă

Proxxon Micromot

Diametru maxim exterior disc

50 mm

Grosime disc

0.56 mm

Diametru prindere

10 mm

Numar dinti

100

Viteza optima

4.500 rpm

Viteza maxima

8.000 rpm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Disc debitor HSS, Proxxon 28020, 50mm, 100 dinti”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ASISTENT UTILERO